#Lukáš Kovanda, Ph. D.

Jak znovu roztočit kola české ekonomiky

15. května 2020
Je to hrozba nebo příležitost?

Diskuse proběhla v rámci platformy týdeníku EURO reagující na klíčová témata aktuální situace v ekonomice a byznysu. Cílem bude poskytnout českým firmám rady, možnosti a formy řešení, díky kterým se dokáže nastartovat česká ekonomika s ohledem na negativní ekonomické dopady pandemie, která vznikla v souvislosti s onemocněním Covid-19.

První díl: Dopad pandemie. Je to hrozba nebo příležitost?

Moderuje: Libor Bouček

Diskutovat budou: Lukáš Kovanda, ekonom a autor ekonomické literatury, Jan Klas, generální ředitel Řízení letového provozu České republiky, Zdeněk Pohlreich, šéfkuchař, gastronom, spolumajitel 3 restaurací – Café Imperial, Next door a Divinis a majitel nakladatelství Sevruga, Roman Šmucler, prezident České stomatologické komory, Stanislav Bernard, předseda představenstva rodinného pivovaru Bernard, Štěpán Jurajda, člen Rady Národohospodářského ústavu AV ČR a profesor ekonomického pracoviště CERGE-EI, Bohdan Wojnar, prezident Svazu automobilového průmyslu AutoSAP a člen představenstva za oblast řízení lidských zdrojů společnosti Škoda Auto

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda, Ph.D., je český ekonom a autor ekonomické literatury. Působí jako hlavní ekonom Trinity Bank. Analyzuje a komentuje makroekonomická témata, investice i nové fenomény typu sdílené ekonomiky, kryptoměn či fintechu. Přednáší na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze.
Je členem vědeckého grémia České bankovní asociace.

Více o mně

Odebírejte ekonomické komentáře