#Lukáš Kovanda, Ph. D.

Kratší doba strávená v práci. Byli byste pro?

20. března 2019

Kratší doba strávená v práci. Byli byste pro? A o kolik hodin denně? Stihli byste stejnou nálož práce za kratší dobu? A co byste řekli třeba čtyřdennímu pracovnímu týdnu? Nejen tomu jsme se dnes věnovali v Názorech bez cenzury!

Co na to říkali další dnešní hosté? Pusťte si úvodní video! Do studia rovněž přijali pozvání poslankyně Alena Gajdůšková (ČSSD), ekonom Lukáš Kovanda a Jan Zikeš, tajemník Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR. Telefonicky jsme se spojili také s Vítem Samkem, místopředsedou ČMKOS.

NÁZORY BEZ CENZURY: Kratší pracovní doba – ano nebo ne?

Kratší doba strávená v práci. Byli byste pro? A o kolik hodin denně? Stihli byste stejnou nálož práce za kratší dobu? A co byste řekli třeba čtyřdennímu pracovnímu týdnu? Tomu se budeme dnes věnovat v Názorech bez cenzury a budeme odpovídat i na vaše komentáře!

Zveřejnil(a) Zpravodajství FTV Prima dne Středa 20. března 2019

Odvysíláno na FTV Prima.

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda, Ph.D., je český ekonom a autor ekonomické literatury. Působí jako hlavní ekonom Trinity Bank. Analyzuje a komentuje makroekonomická témata, investice i nové fenomény typu sdílené ekonomiky, kryptoměn či fintechu. Přednáší na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze.
Je členem vědeckého grémia České bankovní asociace.

Více o mně

Odebírejte ekonomické komentáře