#Lukáš Kovanda, Ph. D.

Budoucnost jednotného digitálního trhu

15. května 2018

Přijďte na diskuzi TOPAZ a EURACTIV.CZ o budoucnosti jednotného digitálního trhu, která se koná 24. května 2018 v 15.30 hod v galerii Kavárny Louvre (Národní třída 22, Praha 1).  Lukáš Kovanda bude v druhém panelu hovořit o dopadech GDPR, osobních datech a ePrivacy. Program akce najdete níže.

Program akce

15.00-15.30: Prezence

15.30-16.30: Nové digitální a globální služby vstoupily do našich měst: Uber a AirBnB jsou prvními značkami v rámci sdílené ekonomiky. A ukazují, že jejich začlenění do života nebude bez problémů. Umíme s nimi pracovat? Dojde ke změně celých odvětví? A je to národní nebo evropský problém?

Kulatého stolu se zúčastní zastupitel a bývalý náměstek primátora hl. M. Prahy Jiří NouzaTomáš Peťovský z firmy Uber, analytik Asociace pro mezinárodní otázky a předseda zapsaného ústavu Spotřebitelské fórum Kryštof Kruliš. Debatu bude moderovat vydavatel portálu EURACTIV Jan Vitásek.

16.30-16.45: Přestávka

16.45-17.45: GDPR před branami: Jak moc si vážíme našich osobních dat. Dopady nové regulace EU a další vývoj v oblasti ePrivacy.

O problématice budou mluvit: ředitelka Sdružení pro internetovou reklamu Kateřina Hrubešová, ekonom Lukáš Kovanda a zástupce ÚOOÚ či HK (tbc). Debatu bude moderovat Jaroslav Poláček, TOPAZ.

Mediálním partnerem je EURACTIV.cz

Pozvánku naleznete pod tímto odkazem.

Lukáš Kovanda

Lukáš Kovanda, Ph.D., je český ekonom a autor ekonomické literatury. Působí jako hlavní ekonom Trinity Bank. Analyzuje a komentuje makroekonomická témata, investice i nové fenomény typu sdílené ekonomiky, kryptoměn či fintechu. Přednáší na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze.
Je členem vědeckého grémia České bankovní asociace.

Více o mně

Odebírejte ekonomické komentáře